اسپری انژکتور شو

اسپری انژکتور شوی

یکی از بهترین و قدرتمندترین لوازم برای تمییز کردن انژکتور ماشین، اسپری انژکتور شو است. انژکتور یکی از قطعات مهم ماشین است که به مرور دچار آلودگی میگردد. بروز آلودگی و تمییز نکردن به موقع و صحیح آن میتواند فرآیند احتراق در آن را با مشکل مواجه کند و در نهایت قدرت و شتاب خودرو را کاهش میدهد. در بازار وسایل و ابزارهای مختلفی وجود دارد که میتوانید برای شستشوی انژکتور استفاده کرد که از جمله کاربردی ترین و مهمترین آنها میتوان به اسپری انژکتور شو اشاره کرد.

ادامه مطالعه

اسپری کارواش خشک

اسپری کارواش بدون آب

نور خورشید یکی از بزرگترین خطرات برای رنگ بدنه ماشین است. این موضوع میتواند آسیب های بسیار مانند آفتاب سوختگی، رنگ رفتگی و… برای بدنه ماشین به همراه داشته باشد. یکی از بهترین ابزارها و لوازمی که میتوان به کمک آن از رنگ بدنه ماشین محافظت کرد، اسپری کارواش بدون آب است. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با این وسیله مهم و کاربردی برای هر ماشین دوستی بیشتر آشنا کنیم.

ادامه مطالعه

محصولات صفرشویی خودرو برند ECO 1

معرفی محصولات صفرشویی خودرو برند ECO 1

شرکت اکو وان کار خود را در سال 1385 آغاز کرد. این شرکت در زمینه تولید اسپری و مواد مصرفی کارواش ها فعالیت دارد. نکته برجسته در زمینه محصولات این شرکت، کیفیت بالا و فرمولاسیون قوی است که در تولید این محصولات به کار رفته است. و باعث شده تا این محصولات از سایر محصولات موجود در بازار متمایز باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با بهترین و پرطرفدارترین محصولات صفرشویی خودرو برند ECO1 بیشتر آشنا کنیم.

ادامه مطالعه