معرفی فیلم و سریال, مقالات

تماشا قسمت دوم سریال خاندان اژدها توسط بیش از 10 میلیون بیننده

قسمت دوم سریال خاندان اژدها

تماشا قسمت دوم سریال خاندان اژدها توسط بیش از 10 میلیون بیننده


شبکه HBO اعلام کرد که قسمت دوم سریال House of the Dragon در اولین روز پخش خود با رشد قابل ملاحظه بیننده نسبت به قسمت اول مواجه شده‌است.

سریال House of the Dragon که پخش آن از هفته گذشته شروع شده‌است. توانست با کسب 10 میلیون بیننده در قسمت اول و مجموعا 20 میلیون بیننده به یکی از پربازدید ترین سریال ها در هفته گذشته تبدیل شود. اکنون خبر رسیده‌که قسمت دوم سریال خاندان اژدها که این هفته نیز پخش شد. این قسمت‌،توانسته در روز اول پخش خود 10 میلیون بازدید به دنبال داشته‌باشد و بار دیگر در اخبار فیلم و سریال دنیا به جایگاه ویژه ای‌ برسد.

همچنین شبکه HBO اعلام کرده که تعداد بینندگان قسمت دوم فصل اولHouse of the Dragon 2/10 میلیون نفر بوده که نسبت به قسمت اول 2 درصد رشد بیننده به همراه داشته است. با این حساب جمعا تعداد بینندگان این مجموعه از مرز 25 میلیون نفر عبور کرد .

طبق گفته HBO در یک مقایسه، سه فصل پایانی سریال Game of Thrones به ترتیب با ۲۵/۷ میلیون میانگین تعداد بیننده، ۳۲/۸ میلیون میانگین تعداد بیننده و ۴۴/۲ میلیون میانگین تعداد بیننده تماشا شده‌اند و سریالHouse of the Dragon نیز قرار است این مسیر را طی‌کند. قسمت سوم این سریال بامداد دوشنبه پخش خواهد شد. همچنین چند روز پیش اعلام شد که شبکه HBO این سریال را برای فصل دوم نیز تمدید کرده است.

 House of the Dragon

مت اسمیت، اما دارسی، اولیویا کوک، ریس ایفانز، پدی کانسیداین، استیو توسانت، سونویا میزونو،‌ ایو بست، فابین فرانکل، گراهام مک‌تاویش، میلی الکاک، امیلی کری، رایان کر، جفرسون هال، دیوید هوروویچ، متیو نیدهم، بیل پترسون، ساوانا استین، فیا سابان، ایوان میچل، جان مک‌میلان و گاوین اسپوکس، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال House of the Dragon حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

جرج آر آر مارتین، خالق دنیای وستروس و رایان کندال وظیفه خلق سریال House of the Dragon را که در فصل اول آن در ۱۰ قسمت تولید‌شده، بر عهده‌دارند. کندال وظیفه نوشتن فیلمنامه تمامی قسمت‌های سریال را بر عهده داشته است و همچنین به‌عنوان شورانر نیز در این سریال حضور دارد. میگوئل ساپوچنیک، کارگردان ۶ قسمت از سریال Game of Thrones، نیز وظیفه کارگردانی قسمت پایلوت و چند قسمت دیگر را بر عهده داشته و همچنین به‌عنوان شورانر به کندال برای ساخت سریال خاندان اژدها کمک کرده است.


امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
شبکه HBO اعلام کرد که قسمت دوم سریال House of the Dragon در اولین روز پخش خود با رشد قابل ملاحظه بیننده نسبت به قسمت اول مواجه شده‌است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه
وبلاگ
منو