اخبار, اخبار فیلم و سریال

توقف تولید فصل پنجم سریال Stranger Things به دلیل اعتصاب نویسندگان

توقف تولید فصل پنجم سریال Stranger Things

اعتصابات سراسری نویسندگان در آمریکا باعث توقف تولید فصل پنجم سریال Stranger Things شد.

از روز پنجشنبه هفته گذشته، اعتصابان نویسندگان در آمریکا آغاز شده است. این اعتصابات که به دلیل نداشتن امنیت شغلی و حقوق کم شروع شده تاکنون باعث تعطیلی چندین پروژه مهم سینمایی شده است.

اکنون در تازه ترین اخبار دنیای فیلم و تلویزیون، خبری منتشر شده که نشان میدهد. پای فصل پنجم سریال Stranger Things نیز به این اعتصابات باز شده است. به همین دلیل برادران دافر با انتشار یک توییت در صفحه خود اعلام کردند. که تا اطلاع ثانوی ساخت فصل پنجم این سریال متوقف شده است.

برادران دافر همچنین اعلام کردند که مراحل تولید آغاز شده. و درحال همکاری با بازیگران فصل های پیشین هستند. اما در چنین شرایطی به دلیل اعتصابات نویسندگان ادامه کار امکان پذیر نیست. آنها همجنین اعلام کردند که امیدوار هستند، هر چه زودتر تفاهم نامه ای بین دو طرف به امضا برسد تا نویسندگان نیز بتوانند به خق خود برسند.

قبل از این اعتصابات اعلام شده بود که قرار است. از ماه جاری مراحل فیلمبرداری فصل پنجم سریال Stranger Things آغاز شود. با این حال با توجه به شرایط ممکن است فیلمبرداری این فصل با تاخیر مواجه باشد. البته به عقیده برخی این اعتصابات طولانی نخواهد بود و به زودی مراحل فیلمبرداری فصل پنجم آغاز میشود.

از جمله بازیگران سریال Stranger Things میتوان به میلی بابی براون، دیوید هارپر، وینونا رایدر، نوآ اشتپ، فین ولفهارد، سیدی سینک، جو کری، مایا هاوک، چارلی هیتون، ناتالیا دایر و کلب مک لاگلین اشاره کرد. طبق صحبتهایی که اخیر گفته شده، فصل پنجم سریال Stranger Things، آخرین فصل این سریال خواهد بود. که در 8 قسمت در سال 2024 پخش خواهد شد.

توقف تولید فصل پنجم سریال Stranger Things به دلیل اعتصاب نویسندگان

اینستاگرام آوانو
تلگرام آوانو

مطالب مرتبط:
پیوستن ستاره سریال Stranger Things به فیلم گلادیاتور 2
مشخص شدن تاریخ فیلمبرداری فصل پنجم سریال Stranger Things
سریال Stranger Things  محبوب ترین برنامه آنلاین در سال 2022
ساخت احتمالی یک انیمه از سریال Stranger Things
تاریخ پخش فصل دوم سریال Loki اعلام شد

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *