معرفی فیلم و سریال, مقالات

رکوردشکنی قسمت دوم سریال The Last of Us

قسمت دوم سریال The Last of Us

رکوردشکنی قسمت دوم سریال The Last of Us

قسمت دوم سریال The Last of Us رکورد افزایش تعداد بینندگان تاریخ شبکه HBO را جابجا کرد.

به نظر می‌رسد که رکوردشکنی‌های اقتباس تلویزیونی سریال آخرین بازمانده از ما تمامی نداشته و این ساخته شبکه HBO با پخش هر قسمت جدید، دستاورد بزرگی را برای خالقین خود به ارمغان می‌آورد که نه تنها در زمینه اقتباس از بازی‌های ویدیویی سابقه نداشته است، بلکه در رقابت با مجموعه‌های تلویزیونی بزرگ تاریخ نیز حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد.

طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده، قسمت دوم از سریال محبوب آخرین بازمانده از ما موفق شده تا بیشترین نرخ افزایش تعداد بینندگان قسمت دوم را در تاریخ شبکه HBO به ثبت برساند. این مسئله بدان معنا است که شاهد افزایشی از 4.7 میلیون به 5.7 میلیون بیننده در قسمت دوم بوده‌ایم که معادل نرخی 22 درصدی می‌باشد که در تاریخ این شبکه محبوب تلویزیونی بی‌سابقه بوده است.

قسمت دوم این مجموعه تلویزیونی پسا-آخرالزمانی را نیل دراکمن کارگردانی کرده، کسی که نه تنها نویسنده این فرنچایز در بازی‌های ویدیویی بوده است، بلکه کارگردانی بازی پرافتخاری چون آخرین بازمانده از ما Part II را نیز شخصاً بر عهده داشته است. قسمت دوم به سبب رویارویی با موجودات هولناک این مجموعه، شگفتی و حیرت بینندگان را در پی داشته است.

همچنین قسمت نخست نیز با گذشت 1 هفته موفق شده تا 18 میلیون بیننده را به سمت خود جذب نماید که 4 برابر تعداد بینندگان روز نخست می‌باشد. این مسئله نشان می‌دهد که تنها به تعداد بینندگان روز نخست نباید اکتفا کرد و سریال آخرین بازمانده از ما هر هفته در حال افزایش قابل توجه بینندگان خود می‌باشد که باید دید در هفته‌های آتی این نرخ تا چه اندازه افزایش خواهد یافت.

رکوردشکنی قسمت دوم سریال The Last of Us

مطالب مرتبط:
نامزدهای اسکار 2023 اعلام شد
ایستراگ جالب از آنچارتد در قسمت دوم The Last Of Us
اتحادیه اروپا چند شرکت ایرانی فعال در حوزه فناوری را تحریم کرد
تریلر قسمت سوم سریال The Last of Us پخش شد
نقد و بررسی قسمت اول سریال The Last of Us

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
به نظر می‌رسد که رکوردشکنی‌های اقتباس تلویزیونی سریال The Last of Us (آخرین بازمانده از ما) تمامی نداشته و این ساخته شبکه HBO با پخش هر قسمت جدید، دستاورد بزرگی را برای خالقین خود به ارمغان می‌آورد که نه تنها در زمینه اقتباس از بازی‌های ویدیویی سابقه نداشته است، بلکه در رقابت با مجموعه‌های تلویزیونی بزرگ تاریخ نیز حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد.

3 دیدگاه در “رکوردشکنی قسمت دوم سریال The Last of Us

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه
وبلاگ
منو