معرفی فیلم و سریال, مقالات

فروش فیلم Avatar 2 از دو میلیون دلار گذشت

Avatar 2

فروش فیلم Avatar 2 از دو میلیون دلار گذشت

فیلم Avatar 2 در ششمین هفته اکرانش روی پرده سینماها توانست فروش جهانی خودش در باکس آفیس را از مرز دو میلیون دلار عبور بدهد. فیلم آواتار: راه آب (Avatar: The Way of Water) در این هفته توانست به فروش ۱۹٫۷ میلیون دلاری در گیشه داخل آمریکا دست پیدا کند و فروش کلی‌اش درون این کشور را به رقم ۵۹۷٫۹ میلیون دلار افزایش بدهد.

فیلم «آواتار ۲» که ششمین هفته اکرانش روی پرده سینماها را پشت سر گذاشته، در این هفته توانست به فروش ۵۶٫۳ میلیون دلار در گیشه‌های بین‌المللی دست پیدا کند و فروش کلی‌اش در خارج از آمریکا را به رقم یک میلیارد و ۴۲۶ میلیون دلار برساند. با احتساب فروش داخلی و خارجی فیلم «آواتار: راه آب» می‌توان گفت که این اثر در طی این مدت به فروش دو میلیارد و ۲۴ میلیون دلار دست پیدا کرد. این به معنای آن است که این اثر به چهارمین فیلم پر فروش تاریخ تبدیل شده است. در جایگاه دوم جدول باکس آفیس این هفته، انیمیشن گربه‌چکمه‌پوش ۲ (Puss in in Boots 2) محصول دریم‌ورکس و یونیورسال قرار دارد. این انیمیشن در پنجمین هفته اکرانش به فروش ۱۱٫۵ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست پیدا کرد و فروش کلی‌اش در داخل کشور را به رقم ۱۲۶٫۴ میلیون دلار افزایش داد.

این انیمیشن در فروش خود در سینماهای بین‌المللی این هفته به رقم ۱۷٫۸ میلیون دلار دست پیدا کرد و فروش کلی خارجی‌اش را به رقم ۱۷۱ میلیون دلار رساند. با احتساب فروش داخلی و خارجی می‌توان فروش جهانی این انیمیشن را پس از پنج هفته اکران ۲۹۷٫۵ میلیون دلار دانست. یکی از فیلم‌های تازه اکران شده این هفته، فیلم گمشده (Missing) محصول سونی به شمار می‌رود که با کسب فروش ۹٫۳ میلیون دلاری در داخل آمریکا توانسته در جایگاه سوم جدول باکس آفیس این هفته قرار بگیرد. در جایگاه چهارم جدول باکس آفیس این هفته نیز فیلم ترسناک مگان (M3GAN) قرار دارد که توانسته به فروش ۹٫۱ میلیون دلار دست پیدا کند و فروش کلی‌اش در داخل آمریکا را پس از سه هفته اکران به رقم ۷۲٫۶ میلیون دلار افزایش بدهد.

این اثر جدید کمپانی یونیورسال و بلوم‌هاوس این هفته در گیشه‌های بین‌المللی به رقم ۱۰٫۹ میلیون دلار دست پیدا کرد و فروش کلی‌اش در سینماهای خارج از آمریکا را به رقم ۵۱٫۳ میلیون دلار رساند. با احتساب فروش داخلی و خارجی، فیلم «مگان» تا به امروز به فروش جهانی ۱۲۴٫۶ میلیون دلار رسیده است. در جایگاه پنجم جدول باکس آفیس این هفته، فیلم مردی به نام اتو (A Man Called Otto) با نقش‌آفرینی تام هنکس در نقش اصلی دیده می‌شود که توانسته به فروش ۹ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست پیدا کند و فروشش تا به امروز را به رقم ۳۵٫۳ میلیون دلار برساند.

جدیدترین اثر اکران شده این هفته که به جمع ۱۰ اثر پر فروش راه پیدا کرده، انیمه That Time I Got از کرانچی‌رول به شمار می‌رود که توانسته به فروش ۱٫۴ میلیون دلاری در گیشه داخل آمریکا دست پیدا کند و در جایگاه هشتم جدول بایستد.

فروش فیلم Avatar 2 از دو میلیون دلار گذشت

مطالب مرتبط:
شایعه: Tomb Raider بعدی در اوج مراحل ساخت قرار دارد
سامسونگ روی فناوری LifeLike Pixel برای نمایشگرهای OLED کار می‌کند
افزایش درآمد همراه اول در 9 ماه نخست سال نسبت به سال گذشته
پیوستن بازیگر Space Jam 2 به فیلم کاپیتان آمریکا ۴
درخواست طرفداران از شبکه HBO برای ساخت رزیدنت اویل

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه
وبلاگ
منو